Подушка для годування немовлят Піжамка, стандартна, довжина 220 см, ширина-26 см, ТМ Ромашка, Рожевий
Подушка для годування немовлят (новонароджених), стандартна, довжина по зовнішньому колу 220 см, довжина по внутрішньому колу 100 см, максимальна ширина 26 см, діаметр 50 см, ТМ Ромашка.


ОПИС:
Назва: Подушка для годування немовлят (новонароджених), стандартна, довжина 220 см, діаметр 50 див.
Виробник: Подушка виробляється в Україні.
Розміри: Довжина по зовнішньому краю 220 см, діаметр 50 см; довжина по внутрішньому краю 100 см; діаметр 50 см; ширина 26 див.
Матеріал верху: 100% бавовна (сатин)
Матеріал наповнення: силіконові кульки (гіпоалергенні) виконані з холлофайбер.
Загальне: Подушка для кормления это идеальный аксессуар для каждой мамы! Использование подушки можно начинать уже во время беременности — она гарантирует вам удобство при сидении и лежании, разгружая ваш позвоночник. Все же главное ее преимущество в том, что она позволяет безопасно и эффективно кормить новорожденного грудью. Ее конструкция позволяет приспособиться к каждой позиции. Подушка так же будет полезна для пап, обеспечивая комфорт во время кормления бутылочкой или укачивания ребенка. Подушечку так само можна використовувати в ліжку, оскільки вона являє собою безпечну опору для сидячого немовляти. Подушка виготовлена з високоякісних матеріалів, дуже приємні на дотик, а наповнення з силіконових кульок дарують більш комфортне розташування мамі і малюкові.
Купіть цю подушку і Ви обов'язково будете дуже задоволені покупкою!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ромашка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2200 г |
| Довжина по зовнішньому краю | 2200 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 1000 мм |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Машинне прання | Так |
| Призначення | Для годування дитини |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Форма | C-подібна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 498 ₴







